Menü Kapat

Tarot Falı Evlilik Açılımı Nasıl Yapılır? 

Tarot Falı Evlilik Açılımı Nasıl Yapılır, evlilik tarotu , evlilik falıma bak , evlilik fali , tarot evlilik açılımı , evlenecek miyim tarot , evlilik falina bak , tarot evlilik , evlenecek miyiz tarot , evlilik tarot , evlilik fali bak , evlilik tarotu

Tarot Falı Evlilik Açılımı Nasıl Yapılır? Evlilik Tarotu Nedir? Evlilik Falı Nasıl Bakılır? Evlilik Tarotu Hakkında Bilinmeyenler Gibi Bir Çok Sorunun Cevabı Makalemizde Bulabilirsiniz.

Tarot Falı Evlilik Açılımı Nasıl Yapılır, evlilik tarotu açılımı nasıl yapılır, evlilik tarotu , evlilik falıma bak , evlilik fali , tarot evlilik açılımı , evlenecek miyim tarot , evlilik falina bak , tarot evlilik , evlenecek miyiz tarot , evlilik tar

Tarot Evlilik Açılımı Nedir?

Tarot falı evlilik açılımı nasıl yapılır? Tarot falı, Ortaçağ’ın son zamanlarında ortaya çıkmıştır. 78 adet karttan oluşan bir desteye sahiptir. Bu kartlardan 22 tanesi büyük, geri kalan 56 kart ise küçük arkana ismi ile bilinmektedir. Tarot falı kartlarının içinde yer alan en önemli kart ise kader çarkıdır. Kader çarkı, kişinin özel yaşamı ve iş hayatı hakkında oldukça fazla bilgi verecektir. Tarot falının temel amacı baktıran kişiye rehberlik yapmasıdır. Geçmiş ve şimdiki zaman hakkında bilgi verirken diğer yandan da gelecek hakkında yol gösterici bir özelliği vardır. 

evlilik tarotu , evlilik falıma bak , evlilik fali , tarot evlilik açılımı , evlenecek miyim tarot , evlilik falina bak , tarot evlilik , evlenecek miyiz tarot , evlilik tarot , evlilik fali bak , evlilik tarotu

Tarot Falı Evlilik Açılımı Nasıl Yapılır? 

  • Tek kart seçimi doğru bilgi vermez. Seçilen kartların hepsi bir bütün oluşturur ve gerçekçi sonuçları ortaya çıkarır.
  • En son açılacak olan kart, kehanet kartıdır. İsteğe bağlı olarak açılır. 
  • Kartlara sadece baktıran kişi ve bakılan kişinin dokunması serbesttir. Doğru bir enerji oluşmasını sağlar.
  • Kartları çok iyi bilen birinin bakması gerekir. 
  • Bazı elementlerden yardım alınabilir. Buna örnek olarak burçlar gösterilebilir.
  • Tarot falı bakılırken kötü izlenim veren kartların anlamı aslında olumludur. Örneğin ölüm kartı, sıkıntılardan kurtulacağınız anlamına gelir. 
  • Kartlar karıştırılırken aradan fırlayan bir kart olursa o geri desteye konulmaz. Çünkü o kart kendini öne çıkarmaya çalışmış ve seçilmek istenmiştir.
  • Eski Mısır’dan ya da Hindistan’dan ortaya çıktığı düşünülür.
  • Tarot kelimesi İtalyanca ‘Tarocco’ kelimesinden gelmiştir.
  • Evrensel bir fal çeşididir

Tarot falı pek çok farklı çeşide sahiptir. Bunlardan bazıları ise evlilik ile alakalı bilgileri daha detaylı şekilde sunar. Tarot falı evlilik açılımı için uygun olan tarot çeşitleri arasında şunlar bulunur. 

Katina Falı bakımcılar , Katina Falı bakımcısı Aşk Falı Bak , Aşk Falı Bakı , Aşk Falı Baktır , Aşk Falı Bakan , Aşk Falı Baktıran , Aşk Falı Baktıranlar , Aşk Falı Bakanlar , Aşk Falı Bakım , Aşk Falı Bakma , A

Katina Tarotu

Katina tarotu, genelde aşk hayatına yönelik bilgiler vermektedir. Toplamda 65 adet karttan oluşan bir desteye sahiptir. Oldukça popüler bir tarot falı çeşidi olan katina tarotu ile aşk hayatınıza dair pek çok soruyu cevaplandırabilme imkanına sahip olacaksınız. Bu tarot çeşididnde 65 adet kartın her biri farklı anlamlar ve farklı semboller içermektedir. Bu sembollerin her biri de aşk hayatına yönelik detaylı bilgiler içermektedir. 

Melek Tarotu

Melek tarotu, 44 adet karttan oluşmaktadır. Genelde aşk hayatına yönelik bakımlara sahiptir ancak bunun yanında farklı konular hakkında olan sorulara da cevap vermektedir. Özellikle evet hayır açılımı ile ön plana çıkmaktadır. Bu açılımda danışan sorusunu sormakta ve bu soruya evet ya da hayır cevabı almaktadır. Ayrıca 3 kart açılımına da sahiptir. Burada ise kartlar geçmişi, geleceği ve şu anı temsil etmektedir.

Laro Tarotu

Laro tarotu, klasik tarot falı gibi 78 adet karttan oluşmaktadır. Lakin anlamları ve yorumları ile klasik tarot falından ayrılmaktadır. Daha soyut yaklaşımlarda bulunmaktadır. Tinsel konulara yönelik olduğu söylenebilmektedir. Özellikle sezgisel güç burada büyük önem taşımaktadır. Kartlarında ise eski Mısır’a ait figürlerden yararlanılmıştır. Özel tasarımlara ve derin anlamlara sahiptir. Ruhsal gelişime yardımcı olduğu söylenmektedir. Ayrıca kişinin bakış açısını da geliştirmektedir.

Tek Kart Tarot Aşk Falı İlişki Açılımı

Tek kart tarot aşk falı ilişki açılımı sayesinde ilişkinizin gidişatı hakkında tek kart seçilerek yorum yapılır. 72 adet karttan oluşan deste içerisinden fal baktıran kişi, tek bir kart seçer. Ancak bu kartı seçerken sadece aşk ile ilgili olan niyetine odaklanmalıdır. Bu sayede tarot aşk falı daha doğru bir cevap verecektir. Kişi bu kartlardan bir tanesine odaklanır ve gelecek ilişki hayatı hakkında bilgi alır. Sorusunun cevabı da seçilen kart üzerinden yorumlanır. 

Tarot Aşk Falı

Tarot aşk falı, sayesinde ilişkinizde bulunan çıkmazlara bir son verebilirsiniz.  Aşk hayatınıza dair yapılacak yorumları en kısa sürede tarot falı ile öğrenerek gidişata yön verme şansına sahip olacaksınız. İlişkinizde yaşanan ikilemler ve tartışmaların nedenlerini derinlemesine öğreneceksiniz.


İstediğiniz fal çeşitleri arasında seçeceğiniz her fal online fal olarak da hizmet vermektedir. Telefon üzerinden bağlandığını online burç yorumu falcı size online fal servisleri imkanıyla tüm sorularınıza yanıt verecektir.

Daha önce denemediyseniz online fal hizmetinin avantajlarından faydalanabilirsiniz. İsminin online fal olması sizi yanıltmasın; online falcı da gerçek falcı olarak fal bakımı yapmaktadır. Ateş falı, tarot falı, katina falı, el falı, kahve falı, iskambil falı, su falı seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Doğum haritası yorumlama işlemi için de bize ulaşmayı unutmayın.

Diğer Fal Çeşiteleri >> Fal Çeşitleri

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir