Menü Kapat

Tüm Sorularınızın Cevabını İskambil Falı İle Alabilirsiniz

Tüm Sorularınızın Cevabını İskambil Falı İle Alabilirsiniz | Blog - Nar Fal

Tüm Sorularınızın Cevabını İskambil Falı İle Alabilirsiniz

İskambil kartları, 14. Yüzyılda Avrupa’da ortaya çıkmıştır. Farklı çeşitlere sahip olan bu kartlar, çeşitli oyunların temel malzemesi olmuştur. Daha sonra yıllar içinde popülerliğini arttırarak tüm dünyaya yayılmış ve bir fal çeşidine dönüşmüştür. İskambil falı, dört gruptan oluşan kart destesine sahiptir. Toplamda 52 kartı bünyesinde bulundurur. 

İskambil Falı Nasıl Bakılır?

52 karttan oluşan deste, fala başlanmadan önce karıştırılır. Belli kurallara göre dizilir ama kartlar karıştırıldığı için hangi kartın nereye geleceği şansa bağlıdır. Diziliş işlemi bittikten sonra kartlar tek tek açılır ve yorumlamalar yapılır. Bunun dışında iskambil falı kartlarının farklı dizilimleri vardır. Özellikle belli konu hakkında bir bilgi alınmak isteniyorsa ona yönelik olan dizilim seçilecektir. Böylelikle kişinin aklında bulunan tüm sorular cevap bulacaktır.

İskambil Aşk Falı

İskambil aşk falı için öncelikle kartlar karıştırılır ve fal baktıran kişi tarafından bir noktada kesilir. Fal baktıran kişi aklındaki kişinin isminin harflerinin sayısı kadar kartları gruplara ayırır. Ardından ise sol taraftan başlanacak şekilde kartlar tekrar üç desteye ve sonra tek desteye dönüştürülür. Bunların ardından destenin üzerinden ve altından ikişer kart alınır. Eğer aynı sayıda olan kartlar varsa bunlar kenara ayrılır. Ayrılan kartların altına tekrar kapalı bir kağıt konulması gerekir. Tüm bu işlemlerin ardından kartlar tek tek açılmaya başlanır ve yorumlanır. Ayrıca kesin çıkan fal çeşitleri arasında yer alan iskambil falı bunun dışında farklı konularda da bakılabilmektedir. İskambil aşk falı kartlarının anlamları ise kişinin sorularına göre yorumlanır. Soruya en iyi şekilde cevap verilir.

İskambil Rus Falı

Rus iskambil falı, dilek falına benzer özelliklere sahiptir ancak kurallarında farklılıklar bulunmaktadır. Bunun yanında piramit şeklinde bir dizilime sahip olduğu da bilinir. Yani en üst kısımda tek kart ve bir altında iki kart bulunur. Bu şekilde gittikçe çoğalarak alt alta dizilir ve en altta toplam da yedi kart bulunur. En altta bulunan bu kartlar açık şekilde dizilir. Daha sonra aynıda olan kartlar çift şekilde çıkarılıp kenara ayrılır. Bunların dışında ise çıkan kartlara ve nerede olduğuna tek tek bakılarak yorum yapılır. Böylelikle fal baktıran kişinin sorusuna yönelik net cevaplar verilir.

Tüm Sorularınızın Cevabını İskambil Falı İle Alabilirsiniz | Blog - Nar Fal
Tüm Sorularınızın Cevabını İskambil Falı İle Alabilirsiniz | Blog – Nar Fal

Online İskambil Falı Baktırmak İçin

Fal baktırmak için hemen siz de bize ulaşın. Online fal seçeneği ile hiçbir yere gitmenize gerek kalmadan fal baktırın. Nar Fal aracılığı ile istediğiniz her fal çeşitleri hem sesli hem de görüntülü olarak ulaşabilirsiniz. Kahve falı, su falı, tarot falı, aşk falı, kül falı, durugörü, yıldızname gibi tüm çeşitlerimize online olarak baktırabilme imkanını sizlere sunuyoruz. Artık gerçek falcı aramakla uğraşmanıza ve ayağına gitmenize gerek kalmayacak. Tek tıkla bize ulaşın ve olduğunuz yerden fal baktırın.

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir