Menü Kapat

AKREP BURCU VE DİĞER BURÇLAR

AKREP BURCU VE DİĞER BURÇLAR | Blog - Nar Fal

AKREP BURCU VE DİĞER BURÇLAR

Zodyak’ın en gizemli, en ketum ve en sadık burçlarından olan akrep burcu 23 Ekim – 22 Kasım tarihleri arasında doğanların Güneş’inin bulunduğu burç. Kendine özgü karakter yapısı ile diğer burçlarla ne kadar uyum sağlayabildiğini merak ediyorsanız bu yazı tam da size göre!

Başlamadan önce belirtmek istediğimiz bir nokta var. Daha önce fal baktırmak istediğinizde bir gerçek falcı ile online fal üzerinden iletişim kurdunuz mu? Adını online fal olsa da kendisi tamamıyla gerçek fal ve tek farkı bulunduğunuz her mekandan gerçek falcı ile fal seansına başlayabiliyor oluşunuz. Şayet denemediyseniz, ülkedeki en iyi falcılar ile online fal deneyimi yaşamanızı tavsiye ederiz.

Akrep ve Koç Uyumu

Birbirleriyle uyuşan çok fazla karakter özellikleri vardır ancak bu aralarında çatışma ortamı da yaratabilir kolay biçimde. Evlilikleri riskli olabilir. Koç sözlerini sakınmazken Akrep’in gizemli tavırlarını hoş karşılamayabilir.

Akrep ve Boğa Uyumu

Her iki taraf da duygularını yoğun biçimde yaşar. Birbiriyle uyum içinde dans ederler. Aralarındaki sorunlar belki ikisinin de birbirini fazla sahiplenmelerinden ve kıskanç olmalarından ötürü sosyal ilişkilerinin kısıtlanmasıyla yaşanabilir.

Akrep ve İkizler Uyumu

Akrepler enteresan ve zeki kişiliklere çekilirler. Dolayısıyla İkizler burcuyla aralarında güzel bir çekim yakalanır. Ancak uzun vadede bu çekim yerini iticiliğe bırakabilir.

Akrep ve Yengeç Uyumu

Uzun vadeli ilişkinin kurulabileceği güzel bir ilişkidir. Akrep Yengeç’in duygusallığından etkilenecektir. İkisi de ilişkilerini sahiplenirler ve sadıktırlar.

Akrep ve Aslan Uyumu

Kaybetmeyi sevmeyen Aslan ile kolay vazgeçmeyen Akrep burcu ortamların en güçlü çiftlerinden olacaklardır. Uzun dönemli ve uyumlu bir birliktelikleri olabilir.

Akrep ve Başak Uyumu

Başak’ın mantıkçı yaklaşımları, dostluğa ve sohbete önem vermesi, neşeli tabiatı Akrep’in çok kolay dikkatini çeker. Planlı hareket eder ve Akrep’in yaşamını kolaylaştırır. Geleneksel ancak oldukça sakin gelgitsiz bir ilişki onların olacaktır.

Akrep ve Terazi Uyumu

Terazi gerçek bir aşk insanıdır. Akrep onun zarafetinden etkilenir. Yaşamın tadını beraber çıkarabilirler. Astrolojide an uyumlu ve destekleyici etkilerden biridir.

Akrep ve Akrep Uyumu

Kendisine bu kadar benzeyen bir insanı kim reddedebilir! Birbirlerinin adeta ruh eşi gibi hareket ederler. Aralarındaki en büyük sorun ikisinin de aşırı kıskanç tavırlarıdır.

Akrep ve Yay Uyumu

Bu sıra dışı kişilikle Akrep baş edemez. Başlarda birbirlerine kesinlikle bir çekim duyacaklardır ancak zaman içinde birbirleri için uygun olmadıkları sonucuna vararak ilişkilerini noktalama kararı alabilirler.

Akrep bu ve Oğlak Uyumu

Akrep, hep hayalini kurduğu ilişkiyi seçkin bir Oğlak burcuyla başarabilir. Olağandışı ve asla tipik olmayan bir ilişkileri olacaktır. Mantıksal konularda birbirleriyle yarışmamaya dikkat etmelidirler.

Akrep ve Kova Uyumu

Bağımsızlığına son derece düşkün Kova’nın sahiplenici Akrep ile anlaşması zordur. İki taraf da taviz vermek istemeyecekler ve anlaşmaları zor olacaktır.

Akrep ve Balık Uyumu

Uzun ömürlü bir evlilikleri olacaktır. İkisi de hayata farklı açılardan baksalar da neticede birbirlerini tamamlayan oldukça uyumlu ve doyurucu bir ilişkileri olur.

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir