Menü Kapat

ASLAN BURCU KADINININ ÖZELLİKLERİ

ASLAN BURCU KADINININ ÖZELLİKLERİ | Blog - Nar Fal

Aslan kadınları asildir. Aslan kadınları asilzade gibidir. Bunları hepimiz biliyoruz. Peki, falınızda mesela bir Aslan burcu falınızda çıksa bir gerçek fal baktırırken, burcun özelliklerini daha derinlemesine öğrenmek istersiniz diye düşünüyoruz. Çünkü gerçek fal baktırırken alanında uzmanlaşmış gerçek falcı size isabetli yorumlarda bulunur ve online fal bile baktırsanız duru görüleri sayesinde hayatınızın size bizzat anlatıldığına şahitlik edersiniz. 

Aslan Burcu Özellikleri

Aslan burcunun insana verdiği enerji oldukça dikkat çekicidir. Çevrelerinden gördükleri ilginin de farkında olduklarından genellikle kendilerini beğenmiş oldukları gerekçesiyle tepki toplarlar. Biz onlara haksızlık ettiklerini düşünüyoruz, çünkü sahip oldukları karakteristik yapılar ve güzel dış görünüşleriyle sonuna kadar hak ediyorlar.

Aslan Kadınlarının Özellikleri

Bu burcun kadınlarını diğer kadınlardan ayıran belirgin özelliklerini tartışmaya başlayalım. Her kadın kendine özel kişilik yapılarıyla ve güzellikleriyle vardır. Ama bakalım Aslan kadınları hangi nitelikleriyle ön plana çıkar:

İlgi Görmeyi ve İlgi Göstermeyi Çok Severler

Genelde ilgi görmeyi ve bütün gözlerin onların üzerinde olmasından hoşlanmalarıyla anılan Aslan kadınları, aynı zamanda ilgi göstermeyi de çok sever. İlgi gördükçe ve gösterdikçe mutlu olurlar. Gösterdikleri sıcak ve içten ilgi sayesinde insanlar da onların büyüleyici etkisi içine girerler.

Çok Dobradırlar

Açık sözlüdürler ve düşüncelerini karşı tarafa iletirken dürüst davranırlar. Ancak onların yüksek enerjisine herkes ayak uyduramadığından yanlış anlaşılma olasılıkları da yüksektir. Dürüstlüğe çok değer verirler, başkalarından da aynı şekilde samimiyet ararlar.

Kişisel Bakımlarına Önem Verirler

Doğuştan dikkat çekici bir güzellik bahşedilmiş olan Aslan kadınları güzelliklerine çok düşkündür ve kaybetmek istemezler. O yüzden kişisel bakım ürünlerine de meraklıdırlar. En çok para harcadıkları konu kendilerine yatırım yaptıkları güzellik ürünleridir diyebiliriz.

Lüks Harcamayı Severler

Aslan burcu kadınları kaliteden anlarlar ve lüks ürünlere para harcamaktan çekinmezler. Bir Aslan burcu kadınına hediye alırken pahalı hediyeler alırsanız onların gönüllerini fethedebilirsiniz. Sadece kendilerine gelen hediyelerin lüks ürünler olması değil aynı zamanda onlar da sevdikleri insanlara armağan alırlarken kesenin ağzını açmaktan çekinmezler. Elbette kendi bütçeleri doğrultusunda. 

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir