Menü Kapat

BAŞAK KADINININ DİĞER BURÇLARLA UYUMU

BAŞAK KADINININ DİĞER BURÇLARLA UYUMU

BAŞAK KADINININ DİĞER BURÇ ERKEKLERİYLE UYUMU

Zodyak’ın en seçici ve zor beğenen kadınları Başak burçları, özellikle mevzu aşk ilişkileri olduğunda bu niteliklerini daha net biçimde gösterebilirler. Romantik ilişkilerinde aceleci tavırlar sergilemezler, güven ve sadakate dayalı ilişkiler kurarlar, doğru biçimde iletişim kurabilmek onlar için çok önemlidir; ayrıca yüzeysel ve sahte kişiliklere asla tahammül edemezler.

Astrolojide doğum saatimiz, doğrum tarihimiz ve doğum yerimizle birlikte elde edebileceğimiz doğum haritası analizinde hayatımıza dair merak ettiğimiz birçok noktada bilgi sahibi olabiliriz. Ancak neticede astroloji fal çeşitleri içinde yer almaz ve geleceğe dönük isabetli yorumlar almak için fal baktırmak daha mantıklı bir tercih olacaktır. Örneğin aşk hayatımız ve ilişkilerimize yönelik sorular için aşk falı ya da diğer ismiyle katina falı açılımından faydalanırken, daha genel sorular için gerçek tarot falı veya su falı baktıranlar gibi yoğunlukla sezgiye dayalı falları seçebiliriz. Hepsini gerçek falcı ile birlikte online fal hizmeti olarak da alabilmemiz bir avantaj sağlamaktadır.

BAŞAK KADINININ DİĞER BURÇ ERKEKLERİYLE
BAŞAK KADINININ DİĞER BURÇ ERKEKLERİYLE

Şimdi gelelim Başak kadınının diğer burç erkekleriyle arasında oluşabilecek uyumlu ilişkilere…

Başak Kadını ve Koç Erkeği

Bu ilişki için söylenebilecek en doğru şey zıtlıkların ahengi olacaktır. Oldukça farklı karakterlere sahip iki insanın birlikteliği gibi görünse de birbirlerinin eksikliklerini tamamlayarak hoş bir bütün oluştururlar. Karar vermekte Başak yavaştır, Koç hızlı; ancak ikisi de itaat etmekten hoşlanmaz ve kendi bildikleri doğrultusunda hareket ederler. Dolayısıyla iniş ve çıkışlarla dolu bir ilişki yaşanır diyebiliriz.

Başak Kadını ve Boğa Erkeği

İki toprak elementi arasındaki uyum adeta ruh ikiziymiş gibi bir etki verebilir. Dışarıda vakit geçirmek yerine evlerinde olurlar. Gelişine yaşadıkları bir hayat tarzları olmaz. Benzerlikleri sayesinde uzun dönemli güze bir ilişki onları bekleyecektir.

Başak Kadını ve İkizler Erkeği

Oldukça farklı ve uyumsuz bir ilişki olacaktır. Akıl oyunlarını seven İkizler, Başak’ın zekasını sınar. Bir taraf çok flörtöz iken diğer taraf sakin bir ilişkinin peşindedir. Karşılıklı tavizler ve fedakarlıklar olmadan uzun erimli bir ilişkinin olabileceğini söylemek zordur.

Başak Kadını ve Yengeç Erkeği

Başak kadını su elementinin bu besleyici ve samimi burcuyla mutlu olacaktır. Ancak Başak’a fazla duygusal gelen Yengeç, sabırsız tutumlar sergileyerek Yengeç’in de sınırlarını zorlayabilir.

Başak Kadını ve Aslan Erkeği

Bu iki kişilik ya çok iyi anlaşır ya da hiç anlaşamaz. Aslan’ın ilgi odağı olmak istemesini manasız bulan Başak, Aslan için fazla hassas gelebilir. İkisi de çok sadıktır ancak gerçekten anlaşabilmeleri için birbirlerine zaman tanımalıdırlar.

Başak Kadını ve Başak Erkeği

Birbirlerini çok iyi tanıyan bu iki insan bu benzerliklerinin sıkıntısını daha çok yaşarlar. Çünkü Başak karakter olarak zordur. İki inatçı ve mükemmelliyetçi, müşkülpesent, detaycı ve fazla düşünen insanın yan yana uzun vadede kalabilmesi kolay olmayacaktır.

Başak Kadını ve Terazi Erkeği

Bu ilişkiyi başlatan taraf yüksek ihtimalle Terazi olacaktır. Başak kadını kalbini verdiğinde bunun ömürlük olmasını ister ve Terazi de aşk ilişkilerini ciddiye alır. Terazi’nin kararsızlığı ve Başak’ın net düşünebilme yetenekleri sayesinde aslında birbirlerine destek olabilecekleri güzel bir ilişkileri olabilir.

Başak Kadını ve Akrep Erkeği

Şayet Başak, kontrolü zaman zaman Akrep’e bırakırsa iyi giden bir ilişkileri olabilir ancak bu da uzun vadede Başak’ın canını sıkabilir. Akrep’in maceracı ve yoğun duygu durumları, Başak için baş etmesi zor olacaktır.

Başak Kadını ve Yay Erkeği

İmkânsız olmasa da oldukça zorlayıcı bir enerji ile baş etmek zorunda kalabilirler karşılıklı olarak. Rutini seven Başak ile rutine asla gelemeyen ve bağımsızlığına biraz fazla düşkün Yay ile ilişki çok fazla emek gerektirecektir.

Başak Kadını ve Oğlak Erkeği

Yavaş ilerleyen ancak sağlam temellere oturan bir ilişki onları bekler. İkisi de garanticidir, entrikalardan veya taktiksel hareket etmekten hoşlanmazlar. Dışarıdan sıkıcı görünse de aslında kendi içinde oldukça renkli ve doyurucu bir beraberlik olacaktır.

Başak Kadını ve Kova Erkeği

Güzel zaman geçirmeleri mümkün olan ancak uzun dönem ciddi bir birlikteliğin zor olacağı bu iki burç insanı aslında birbirlerinin karakterlerini ilgi çekici bulurlar. Kısa süreli hoş bir birlikteliği sürdürmeyi başarabilirlerse bir ihtimal yıllar sürecek bir beraberlik de onları bekleyecektir.

Başak Kadını ve Balık Erkeği

İkisinin de huzura çok önem vermesi, sezgisel olması, iletişim kurabilmeleri, toprak ve su elementi birlikteliğinin besleyiciliği, yalnızlığa saygı duymaları birbirlerine çekim duymaları için gerekli sebeplerdir. Ancak Balık’ın hayal aleminde dolaşır gibi tavırlarının olması Başak’ın sinirlerini yıpratabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTELEFON ET