Menü Kapat

DOĞUM GÜNÜNÜZE GÖRE RUNE FALI TAŞINIZ

DOĞUM GÜNÜNÜZE GÖRE RUNE FALI TAŞINIZ

DOĞUM GÜNÜNÜZE GÖRE RUNE FALI TAŞINIZ:

Ülkemizde özellikle popüler olan fal çeşitleri kahve falı , tarot falı , su falı , yıldızname, aşk falı veya diğer ismiyle katina falı olmasına rağmen fal baktırmak üzerine tutkuları olan insanlar ateş falı, mum falı, kum falı, kül falı gibi fal çeşitleri ile birlikte rune taş falı gibi falları da deneyimlemişlerdir. Her falcı her fal üzerine uzmanlık edinemez ancak bir gerçek falcı online fal özellikle sezgilerini kullanarak bakabildiği fallara yönlenir; rune taş falı da bunlardan biri.

Serinin ilk yazısına şuradan ulaşabilirsiniz.

Isa – 29 Kasım – 13 Aralık

Buzu temsil ettiğinden ruhsal berraklığı bulmaya çalışırsınız. İçinizdeki güç sayesinde en karmaşık engellerin bile üstesinden gelebilirsiniz. Karmanızda başarı vardır.

Jera – 14 Aralık – 28 Aralık

Tüm çabalarınızın meyvelerini alabilen bir insansınız. Geçmiş yaşantınızda da oldukça başarılı bir insandınız büyük ihtimalle. Uzun yıllar yaşamış ve çokça yaşam deneyimi elde etmişsinizdir. Size eşlik etmiş olan bilgi ve tecrübeleri artık şimdiki yaşantınızda duygusal açıdan tatmin elde etmek için kullanmaktasınızdır.

Eihwaz – 29 Aralık – 13 Ocak

Sezgileriniz çok kuvvetlidir ve özgürlüğünüze düşkünsünüzdür. Sürekli hayata dair yeni şeyler öğrenmek istersiniz ve zamanınızın boşa akmasından nefret edersiniz. Çok rüya görüyor olmanız olasılıklar dahilindedir ve bunlar haberci rüyalardır. Hayatta çokça fırsatlar yakalamanız muhtemeldir ve şansınızı biraz da kendiniz yaratırsınız. Yalnız kalmak size iyi gelir.

Pertho – 14 Ocak – 28 Ocak

Kaderinizde birçok oyunlar sizi sınayabilir. Bu taş mantığı temsil eder, denk gelişlerin önemini fark etmeniz gerekir. Hayatınızda fırsatlar yaratmanın yollarını arar ve genellikle bulursunuz. Sezgilerinize güvenmeyi öğrenmeniz gerekmektedir.

Algiz – 29 Ocak – 13 Şubat

Güçlü bir iradeye sahipsiniz ve kafanıza bir şeyi gerçekleştirmeyi koyduysanız ne yapar eder onu yaparsınız. Çevrenizdeki insanlar sizin fikirlerinize değer verir ve sık sık size başvururlar. Dünyaya kendi farkındalığınızı yayacağınız işler peşinde koşabilirsiniz.

Sowilo – 14 Şubat – 27 Şubat

Enerjinizi doğru aktarırsanız hayallerinizin ötesinde işler başarmanız mümkün. Güneş’i temsil eden bu taş başka insanların size karşı kıskançlık duygusu beslemesine sebep verir; üzerinizde çok fazla nazar birikebilir, dikkat etmelisiniz. Samimiyetsiz insan ilişkilerinden uzak durmanız gerekir ve şifalı taşlardan da yardım alabilirsiniz.

Tiwaz – 28 Şubat – 14 Mart

Onuru için yaşayan insanlardansınız ve bu taş da zaten kılıcı temsil eder. Giriştiğiniz savaşlardan hep galip gelirsiniz. Sizin için değerli olan şeyler uğruna mücadele vermekten asla çekinmezsiniz. Olumsuz bir özelliğiniz varsa o da içinizde kin beslemek ve intikamcı davranışlar sergilemeye yatkın olmanızdır.

Berkano – 15 Mart – 30 Mart

Eğlenceye meyilli bir kişilik ve aşırı meraklı bir ruhunuz var. Doğurganlığı simgeleyen taş, size doğa ile temas halinde kalmanız için öğütler verir. Ancak aldığınız kararların sorumluluğunu almaktan çekinmemelisiniz. Sık sık ikilemde kalmanız da muhtemeldir.

Ehwaz – 31 Mart – 14 Nisan

Oldukça dürüst ve sadakate önem veren bir insansınız. Verdiğiniz sözleri muhakkak tutarsınız ve yapamayacağınız şeyler üzerine de sözler vermezsiniz. Geçmişte kötü tecrübeler edinmiş olabilirsiniz. İlişkilerinizde kendi karakterinize benzeyen insanlarla birlikte olmanız gerekir, size zıt gelen insanlarla anlaşmanız ve onlara tahammül etmeniz çok mümkün olmayabilir. Bu taş, ayrıca, hareketi temsil eder.

Mannaz – 15 Nisan – 29 Nisan

İnsanlık bu taşın ana temasıdır. Lükse düşkün biri olduğunuz söylenebilir ve maddi şeylere çok önem verirsiniz. Ancak daha huzurlu bir yaşam yaşamanız için mutluluğu maddiyatta aramamanız gerekir. Bağımlılıklarınızda da arınmanız gerekir.

Laguz – 30 Nisan – 14 Mayıs

Siz kalabalıkların insanı değilsiniz. Yalnız kalmak sizin için bir ihtiyaçtır ve kendinizi en iyi hissettiğiniz zaman dilimi tek başınıza olduğunuz zamanlardır. Geçmişinizde duygusal yararlar almış olabilirsiniz. Farkındalığınız üst düzeydedir. Duygularınızı da çok yoğun biçimde yaşarsınız. Taş, suyu simgeler.

Ingwax – 15 Mayıs – 29 Mayıs

Bedensel sağlığınıza çok dikkat etmelisinizdir. Dünyayla derin bir bağ kurmuşsunuzdur, zira taş da barışı ve aynı zamanda dünyevi mutluluğu temsil eder. Kendi içinizden gelen sese kulak kesilin.

Othala – 30 Mayıs – 13 Haziran

Karmaşık aile ilişkilerine sahip olabilirsiniz. Para kazanmak sizin için zor olmayabilir. Yardımsever bir hayat sürdürmeniz mümkündür.

Dagaz – 14 Haziran – 28 Haziran

Etrafınızda sizi aşağı çekmeye çalışan insanların olması muhtemeldir. Gerçek bir iyimserlik ve umut kaynağısınız. Değişim sizden sorulur ve etrafınıza parlak bir ışık gibi parlıyorsunuz. Ancak kıskançlıklara karşı bir koruma kalkanı oluşturmanız gerekir.

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir