Menü Kapat

BURÇLAR HANGİ ALANDA YOUTUBE KANALI AÇAR

BURÇLAR HANGİ ALANDA YOUTUBE KANALI AÇAR | Blog - Nar Fal

Hayatımızın adeta merkezi haline gelen sosyal medya ile birlikte bambaşka bir iletişim çağına geçtik. Dijital gelişmeler ve internet kullanımın yaygınlaşması sebebiyle YouTube gibi video paylaşım siteleri de kendi ünlülerini yarattı. Yaşamın her yönüne yönelik bilgiler edinebileceğimiz astrolojiyi kullanarak da sizler için eğlenceli bir içerik hazırladık. Zodyak’ın birbirinden özgün burçları da elbette YouTube’a girse kendi ilgi veya uzmanlık alanlarına yöneleceklerdir.

Tarih boyunca hiç olmadığı kadar kolay iletişime geçebildiğimiz bu çağa fal baktırmak da dijital platformlara taşınır. Yalnız sanal fallardan değil online fal servislerinden bahsediyoruz. Telefonunuzla kolayca bir gerçek falcı ile buluşabilir ve online fal hizmetinden faydalanarak tıpkı mekanlarda yüz yüze yaptığınız görüşmeler gibi gerçek fal baktırabilirsiniz. Aklınıza takılabilecek bir başka soruya da yanıt verelim hemen. Aklınıza gelebilecek fal çeşitleri içinden yaygın kullanılan kahve falı , tarot falı , su falı , aşk falı veya diğer ismiyle katina falı ve yıldızname gibi her fala online fal olarak baktırabilirsiniz.

Koçlar – Gündem

Zehir gibi zekaları ve cesur tavırlarıyla spordan sanata, politikadan bilim konularına konuşacak birçok konu bulabilir ve fikirlerini de hiç eyvallahı olmadan açıklayabilirler. Bu da onları belki bazen patavatsız ama genel olarak samimi bulmanızı sağlar. Hem kıyıda köşede kalmış gündem konularını değerlendirir, hem de popüler kültür konularını saatlerce konuşabilirler.

Boğalar – Dekorasyon

Estetik algısı gelişmiş burçlar arasında yer alan Boğalar, özellikle ev dekorasyonuyla ilgili bir kanal sahibi olabilir. “Salonunuzu Baştan Yaratın” veya “En Kullanışlı Banyo ve Mutfak Gereçleri” gibi başlıkları olan videolar üretirler. Takipçileriyle de ilgilenen ve onların isteklerini dinleyen yerine getiren Boğalar kısa sürede popülerliğe erişebilir.

İkizler – Popüler Kültür

Sivri dillerini popüler kültür malzemelerine kolayca harmanlayabilir ve oldukça eğlenceli bir o kadar da kafa açıcı bir kanal yaratabilirler. Hatta takipçileriyle birlikte dedikodular da yapabilir, interaktif videolar hazırlayabilirler. Popüler kültürün geçici figürleriyle hem dalga geçer hem de onların şöhretlerini kullanarak kendileri de popüler kültürün bir parçası haline gelirler.

Yengeç – Geri Dönüşüm

Yengeçler evlerdeki, restoranlardaki, sokaklarda sahillerdeki atıklardan hayatları boyunca nefret etmişlerdi. İşte bu yüzden bu atıkların tekrar nasıl yaratıcı biçimde hayata geçirileceğine dair içerikler hazırlarlar ve kısaca bizim hayatlarımızda da yepyeni kapılar açabilirler.

Aslan – Moda ve Güzellik

Kendilerini göstermekten çekinmeyen ve her zaman en iyi halleriyle ortalarda dolaşmayı seven Aslanlar moda ve güzellik üzerine sahip oldukları uzmanlıklarını insanlara sergilemek isterler. Oldukça etkileyici insanlar olduklarından da kısa sürede yüksek takipçi sayılarına ulaşırlar.

Başak – Sağlıklı Beslenme ve Spor

Sağlıklarını en çok önemseyen burç deyince akla gelen ilk isimler Başaklardır kuşkusuz ve onların YouTube kanalları da sağlıklı tariflerden ve spor aktivitelerinden oluşan videolardan meydana gelecektir. Yeri gelir beslenme uzmanlarıyla röportajlar düzenlerler yeri gelir kamera karşısına pilates öğretirler; ancak hayatınızı kökten değiştirecek ipuçları paylaşacakları kesindir.

Terazi – İlişkiler

Uyumlu kişilikleri ve diplomatik biçimde iletişim kurma yetenekleri sayesinde özellikle ikili ilişkilerde danışman haline gelmişlerdir. İnsanları iyi analiz edebilirler ve bu sayede ilişkiler konusunda yerinde tavsiyelerde bulunurlar.

Akrep – Astroloji/Mitoloji/Felsefe

Mistik konulara olan eğilimleri onları tarihin efsanevi olaylarını araştırmaya itmiş ve kendilerini de bu figürlerle bütünleştirmişlerdir. Bilginin derinlerine inip oradaki gizemi deşifre etmeye çalışan Akreplerin YouTube kanallarının teması da astroloji veya mitoloji gibi mistik dünyalar olacaktır.

Yay – Seyahat

Yerlerinde duramayan ve bütün Dünya’yı evleri gibi gören Yaylar gezip gördükleri her yeri, yiyip içtikleri her şeyi ve bütün deneyimlerini paylaşmak isterler. Ayrıca gelişkin mizah anlayışlarıyla da oldukça eğlenceli ve bir o kadar bilgi yüklü bir kanal sahibi olacaklardır.

Oğlak – Ekonomi ve Piyasalar

Kariyeriyle ve kişisel gelişimiyle en çok ilgilenen burçların arasına gelen Oğlaklar, finansal konularda yıllarca edindikleri bilgi birikimlerini sunmaktan keyif alacaklardır. Parayı doğru biçimde yönetmek, alternatif para kazanma teknikleri, piyasalardaki hareketlilikler, ekonomik teoriler vs. derken yüzlerce farklı başlık altında adeta işleri gibi özenle hazırlanmış videolar üretebilirler.

Kova – Teknolojik Gelişmeler

Dijital çağın baş döndürücü gelişmeleri en çok Kovaları heyecanlandırıyor hiç şüphesiz. Tüm özgünlükleri ve kafa açıcı fikirleriyle teknolojik fikirlerini sunan ve faydalı ürün incelemeleri de sunan Kovalar, bu alana ilgi duyan insanların muhakkak ilgisini çekecektir.

Balık – Müzik

Müzik piyasasındaki en son haberleri, parçaların analizlerini ve yorumlamalarını videolarında bulacağınız Balıklar, kendi sanatsal üretimlerini de paylaşmaktan çekinmeyeceklerdir.

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir