Menü Kapat

Kedilerin De Burçları Var

KEDİLERİN DE BURÇLARI VAR!

KEDİLERİN DE BURÇLARI VAR!

Dünyanın en garip hayvanlarından olan kedilerin de burçları var. Şayet evinizi kedilerle paylaşıyorsanız ve onların ne zaman doğduğunu bilme şansınız varsa burcunu da kolayca bilebilirsiniz. Anlam veremediğimiz türlü garip davranışlara sahip olan kedilerin de elbette hepsinin birbirinden farklı karakterleri olacaktır. 

KEDİLERİN DE BURÇLARI VAR!
KEDİLERİN DE BURÇLARI VAR!

Kedilerin Burçları

(Daha önce fal baktırmak istediğinizde hiç online fal servislerinden faydalanmış mıydınız? Telefon üzerinden nerede olursanız olun, fal çeşitleri içinden yaygın olarak kullanılan kahve falı , tarot falı , yıldızname, aşk falı veya katina falı , su falı gibi fallar da dahil olmak üzere dilediğiniz her fala online fal olarak bir gerçek falcı ile baktırabilirsiniz.)

21 Mart – 20 Nisan Koç Kedileri

Yerinde duramayan, huzursuz, inatçı kediler koç burcudur. En tuhaf davranışlarda bulunan kediler bunlardır. Düşünmeden hareket eden ve biraz da sakar kedilerdir. Özgürlüğüne düşkündür. Üzerine düşülmekten pek hoşlanmaz.

21 Nisan – 20 Mayıs Boğa Kedileri

Durmadan uyumak isteyen ve her sevdiğinizde keyfinden mırlayan bir kediniz varsa yüksek ihtimalle boğa kedisidir. Okşanmaktan, taranmaktan çok hoşlanırlar. Ona yeni oyuncaklar aldığınızda çok sevinirler. 

21 Mayıs – 21 Haziran İkizler Kedileri

Büyüdükçe küçülen tarzda kedilerdir, çok oyuncudur. Akıllıdırlar ve zaman zaman da gergin tavırlar sergileyebilirler. Kucak delisi bir ev kedisi değildir. Çok hareketlidir. Yabancılara karşı da soğuk davranabilir.

22 Haziran – 22 Temmuz Yengeç Kedileri

Sadık ve oldukça koruyucu, sahiplenen kedilerdir. Her zaman yanı başınızda olmak ister ve kucağınızda uyur. İnsanları da çok severler. Tuvaletleri temiz olmalıdır, yemekleri önlerine konmalıdır, yatakları da rahat olmalıdır. İnsanların ona karşı şefkatli olmaları gerekir.

23 Temmuz – 22 Ağustos Aslan Kedileri

Onlar net biçimde evinizin yönetici gibidirler. Oldukça dikkat çeken güzel kedilerdir. Çok enerjik ve güçlülerdir. İlgi odağı olmayı ve sevilmeyi severler. Ve kediler arasında karizmatik kediler arasında bir yarışma yapılırsa onlar birinci seçilecektir.

23 Ağustos – 22 Eylül Başak Kedileri

Kendisini hiç riske atmayan zeki kedilerdir. İyi bir gözlemcidir ve yalnız kaldırmaya da aldırmazlar. Oldukça hassastırlar aynı zamanda, dolayısıyla onların kalplerini kırmamaya özen gösterin. Etraflarındaki herkesten üstün olduklarını hissettiren kibirli bir yürüyüşleri olabilir.

23 Eylül – 22 Ekim Terazi Kedileri

Kendi evlerine düşkün olan sevecen kedilerdir. İnsanlarına adeta taparlar. Ancak belli tutarsız davranışları vardır; yani bir ara bayılarak yedikleri mamalarını bir anda yemeyi kesebilirler. Biraz da tembel kedilerdir.

23 Ekim – 22 Kasım Akrep Kedileri

Onlar kolay yaklaşmazlar ancak sizi sevdikleri zaman ömürleri boyunca size güvenecektir. Kavgacı ve atak davranabilirler. Köpeklerden tırsmayan ve onların üzerine giden kediler genellikle akrep kedileridir. İsteklerini elde etmek için kararlı davranacaklardır.

23 Kasım – 21 Aralık Yay Kedileri

Bu kediler evin veya bahçenin her köşesini keşfetmek isterler. Sevimli ve çok güzellerdirler. Uzun süre sakin kalamazlar. Yabancılık çekmezler ve insan dostudurlar.

22 Aralık – 20 Ocak Oğlak Kedileri

Çok akıllı kedilerdir ve dürtüsel davranmazlar. Tüylerinin bakımını veya yemeklerinin mama kaplarında hazır olarak bulunmasını ciddiye alırlar. Yabancılara karşı çekingendir ancak sevgi gösterisinde de bulunabilirler. 

21 Ocak – 18 Şubat Kova Kedileri

Arkadaş canlısı, sadık, kendi halinde ve zeki kedilerdir. İnsanlar tarafından şımartılmaktan hoşlanırlar; ancak bazen de mesafeli davranıp hiç sevilmek istemezler. Tahmin edilmeleri zordur. 

19 Şubat – 20 Mart Balık Kedileri

Bu kediler sezgiseldir ve insanların neye ihtiyacı olduklarını sezebilir. Naziktir ve özverilidir. Son derece evcildir ve ev ortamı dışında yaşayamaz. Kendilerini sahiplerine adarlar.

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir