Menü Kapat

Osho Tarot Nedir ve Nasıl Bakılır?

Osho tarot nedir, nasıl bakılır, Online osho tarot kart anlamları, osho zen tarot kaç kart, osho dönüşüm tarotu, gerçek osho zen tarot nasıl bakılır Online osho zen tarot

Osho tarot nedir, nasıl bakılır? Online osho tarot kart anlamları, osho zen tarot kaç kart, osho dönüşüm tarotu, gerçek osho zen tarot nasıl bakılır? Online osho zen tarot

OshoTarot, Osho’nun görüşlerinden esinlenerek oluşturulmuş bir tarot çeşididir. Tarot kartlarının ortaya çıkışı çok eski zamanlara dayanmaktadır ve çok fazla çeşidi bulunmaktadır. Her bir çeşidi farklı bakımlara ve farklı dizilimlere sahiptir. Bu tarot çeşitlerinden bir tanesi de Osho tarot yani diğer adıyla zen tarot olarak bilinmektedir. Oldukça popüler olan tarot çeşitleri arasında yer almaktadır.

Osho tarot nedir, nasıl bakılır, Online osho tarot kart anlamları, osho zen tarot kaç kart, osho dönüşüm tarotu, gerçek osho zen tarot nasıl bakılır Online osho zen tarot

Osho Tarot Nedir?

Hindistanlı mistik guru olan Osho’nun düşüncelerinden yola çıkılarak oluşturulan bir tarot çeşididir. Osho için önemli olan anı yaşamak ve ruhsal hazlara varabilmektedir. Bu tarot çeşidi Osho öldükten sonra onun düşünceleri esas alınarak oluşturulmuştur. Ayrıca pek çok farklı dile çevrilmiş bir tarot türüdür. Toplamda 22 adet karttan oluşmaktadır. İllüstrasyon modelleme ile oluşturulmuş tarot kartlarına sahiptir. Oldukça etkileyici görsellere sahiptir. Etkileyici olan bu görseller kişinin duygularını harekete geçirebilecek kadar kuvvetlidir. 

Osho Tarot Nasıl Bakılır?

Diğer tarot kartlarında gelecek veya geçmiş hakkında bilgi alınmaktadır. Lakin Osho tarot geçmiş ya da geleceğe dair bilgiler vermek yerine şu ana odaklanır. Şu an bulunan duruma ve anın enerjisine yönelik yorumlar yapılmaktadır. Olumsuzluklara, kötü enerjilere bile olumluluk ile cevap vermeye çalışmaktadır. Size anlık duyguları hissettiren ve bunlar sunan farklı bir tarot çeşididir. İnsanın dışında değil içinde gelişen duygulara yoğunlaşır ve bunlara yönelik cevaplar verir. Kesinlikle yargılamadan ve olabilecek en olumlu duygularla cevapları sunar. Olumsuz ve kötü düşünceler karşı neler yapılabileceğini gösterir. Kısacası kişinin ruhsal yolculuğa çıkmasını sağlayarak onu kötü düşüncelerden uzaklaştırmaktadır. İç yüzleşmenizi yaşayarak olumsuzluklardan kurtulup olumlu taraflara ve güzelliklere yönelmenizi sağlayacaktır.

Online Osho Tarotu

Online Osho tarotu ile herhangi bir yere gitmenize gerek kalmayacak. Anlık duygu ve düşüncelerinize cevap veren ve olumsuzlukları uzaklaştıran Oshotarotuna ister evden ister ofisten baktırma imkanına sahip olacaksınız. Üstelik online fal tamamen gerçek falcılar aracılığı ile bakılmaktadır. Tek yapmanız gereken online fal için randevu almak. İstediğiniz fal çeşidine istediğiniz falcı aracılığıyla baktırabilirsiniz.  Üstelik gece veya gündüz fark etmeksizin ulaşma imkanına sahip olacaksınız. Artık fal baktırmak için gerçek falcı aramaya ya da bir yere gitmenize gerek kalmayacak. Gerçek falcılar sizin ayağınıza gelecek. Görüntülü fal ya da sesli fal baktırabileceksiniz. 

Fal baktırmak için hemen siz de bize ulaşın. Online fal seçeneği ile hiçbir yere gitmenize gerek kalmadan fal baktırın. Nar Fal aracılığı ile istediğiniz her fal çeşidine hem sesli hem de görüntülü olarak ulaşabilirsiniz. Kahve falı, su falı, tarot falı, aşk falı, kül falı, durugörü, yıldızname gibi tüm çeşitlerimize online olarak baktırabilme imkanını sizlere sunuyoruz. Artık gerçek falcı aramakla uğraşmanıza ve ayağına gitmenize gerek kalmayacak. Tek tıkla bize ulaşın ve olduğunuz yerden fal baktırın.

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir