Menü Kapat

Terazi Burcu Kadını

Terazi burcu kadını, erkeği günlük burç yorumları, aşk, iş, kariyer hayatı. Akrep, başak, kova, ikizler, balık burcu uyumu, cinsellik, nasıl aşık olur, ağustos, eylül, ekim, kasım, aralık yorumu

Terazi Burcu Kadını Olumlu, olumsuz Özellikleri, Aşk, iş, kariyer Hayatı, Terazi Burcu Kadını Nasıl Erkeklerden Hoşlanır? Terazi Burcu Kadını ve İş Hayatı, akrep, ikizler, başak, aslan burcu erkeği ile uyumu ve daha fazlası…

Terazi Burcu Kadını Kararsız tavırları ile bilinirler. Ayrıca belli bir cazibeleri de bulunur. Her ne kadar kararsız olsa da kendi içinde bir denge yaratmaya çalışır. Uyumlu bir yapısı vardır. Bununla birlikte Terazi kadını için aşk çok önemli bir yerdedir. Tam bir aşk kadınıdır. Sanatseverdir ve entelektüel bir yapısı vardır. Oldukça nazik ve kibardır. Gerçekçiliği ile dikkat çeker. Kolay uyum sağlayabilen yapısı sayesinde sosyal hayatta pek problem yaşamaz. Zaten Terazi kadını sosyal hayata çok düşkündür. Eğlenmeyi ve gezmeyi çok sever. Arkadaşlarına önem verir. Hem hırslı hem de sevgi doludur. Aşka çok önem verdiği için partnerine son derece bağlıdır. Adalet sağlamak için elinden geleni yapar. 

Kararsız yapısı ile bazen can sıkabilir. Eleştirel bir yapıya sahiptir. Kısa sürede değişken özellikler sergileyebilir. Aşk konusunda oldukça kıskançtır. Partnerine bağlandığı için onu kimseyle paylaşmak istemez. Bunun dışında zevkine ve lükse düşkündür.

Terazi Kadını Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

İlgi gösteren ve şımartan erkeklere bayılır. Ayrıca bir erkek onun için kesinlikle saygılı olmalıdır. Terazi kadını, kendini koruyabilecek bir erkek ister. Oturup kalkmasını bilen erkeklere bayılır. Kesinlikle kaba erkeklerden uzak durur. Kibar ve nazik erkekler onun ilgi alanına girer. Güven duygusuna çok önem verir. Kendisi gibi her ortama uyum sağlayabilen bir partner arayışındadır.

Özgüvenli, yardımsever ve merhametli erkeklerden çok hoşlanır. Onun için bir erkek kesinlikle özgüven sahibi olmalıdır. Karakterine dikkat eder. Rahatlığa, zevke ve lükse düşkün olduğu için bunu sağlayabilecek bir erkeği hayatına almak ister.

Terazi Kadını Hoşlandığını Nasıl Belli Eder?

Konuşma tarzından belli olur. Sohbetlerde mutlaka bir vurgu yapar ve hoşlandığı anlaşılır. Ayrıca randevulaşmak ister. Hoşlandığı kişi ile vakit geçirmeye bayılır. Ayrıca sevdiği veya hoşlandığı kişiye mutlaka ufak jestler yapar. Tartışma esnasında haklı çıkmak için çabalamaz. Eğer bu tarz bir davranış sergileyen bir Terazi kadını varsa hoşlandığını anlamanız gerekir.

Yalnız oldukça kıskançtır ve sevdiği kişiyi başkasıyla paylaşmaz. Bazen bu durum bunaltıcı bir hal bile alabilir. Sanatsal faaliyetlerden çok keyif alır. Bu nedenle partnerinin de sanatla ilgilenmesi epey hoşuna gidecektir. Gezmeye, eğlenmeye bayılır. Ona uyum sağlanmasını ister. Sevdiği erkeğe karşı oldukça romantiktir. Hep saygılı ve dürüst davranır. Yalan söylemeyi hiç sevmez. Partnerinin de her daim dürüst olmasını ister. Alttan almayı bilir. Affedici bir yapısı vardır.

İş Hayatında Terazi Burcu Kadını

Oldukça yaratıcıdır ve mantıklı davranmaya çalışır. Bu özellikleri ile lider kişiliği ortaya çıkar. Adalete oldukça önem verdiği için iş hayatında da bunu sağlamaya çalışır. Adalet ve hak hukuk sağlanması vazgeçilmezlerindendir. Bu nedenle hukukçu olmaya yatkınlardır. 

Bunların dışında lüks ve pahalı hediyelere bayılır. Eğer bir erkek onun ilgi alanlarına yönelik bir hediye alırsa dünyalar onun olur. Hediyenin her açıdan özenli ve gösterişli olmasını ister. Kutusu da buna dahildir. Sevdiğini ve sevildiğini hissederse mutluluktan uçacaktır.

Eğer siz de fal baktırmak istiyorsanız 0534 200 77 77 ulaşarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. İstediğiniz fal çeşitleri arasında seçeceğiniz her fal online fal olarak da hizmet vermektedir. Telefon üzerinden bağlandığını online burç yorumu falcı size online fal servisleri imkanıyla tüm sorularınıza yanıt verecektir. Daha önce denemediyseniz online fal hizmetinin avantajlarından faydalanabilirsiniz. İsminin online fal olması sizi yanıltmasın; online falcı da gerçek falcı olarak fal bakımı yapmaktadır. Ateş falı, tarot falı, katina falı, el falı, kahve falı, iskambil falı, su falı seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Doğum haritası yorumlama işlemi için de bize ulaşmayı unutmayın.

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir