Menü Kapat

Pokemonların Burç Rehberi

Pokemonların Burç Rehberi | Blog - Nar Fal

POKEMONLARIN BURÇ REHBERİ

Mevzu astroloji olduğunda elbette astroloji uzmanlarının iddia ettiği üzere Zodyak’taki 12 burçla sınırlandırılmış insanların kişilikleri sınırlandırılamaz ancak biz burada elbette eğlenmeyi amaçlıyoruz. Hangi kuşaktan olursanız olun pokemon dünyasına öyle veya böyle aşinasınızdır. Ancak siz gerçek bir doğum haritası analizi yaptırmak isterseniz fal ve astroloji merkezlerini ziyaret edebilir ve üstüne gerçek falcı aracılığıyla gerçek fal baktırabilirsiniz. Alanında uzmanlaşmış gerçek falcı ile gerçek fal deneyimi elde edebilirsiniz. Bu gerçek fal size geleceğinize dair merak ettiğiniz soruları yanıtlayabilecek ve gerçek fal sayesinde evrenin sizin için mesajlarını daha net yorumlayabileceksiniz. 

Psyduck – Balık

Dünyanın tüm ağrısını başında toplayan bu hoşnutsuz sarı ördek kesinlikle balık burcu! Tıpkı Neptün gezegeninin Balık burçlarına bahşettiği psişik güçler gibi Psyduck da bu güçlere sahip bir pokemon. Sezgisel güçlerini kullanarak adeta alt edemeyeceği bir pokemon bulunmayan Psyduck, hamlesini yapmak için son ana kadar bekler.

Snorlax – Boğa

Yemek yemeyi ve uyumayı çok seven burç kimdir diye sorsak hiç beklemeden Boğa burçları diyebilirsiniz. Açık büfelerin gediklisi olan Boğalar, pokemon dünyasında hiç şüphesiz Snorlax’a karşılık gelir. İri cüssesiyle sadece yemek yemek için uyanan Snorlax, emir eri değildir ve kendisi gerekli görmedikçe saldırıda bulunmaz. 

Pigigetto – Aslan

Pokemon dünyasının en havalı pokemonu, kanatlarıyla rüzgâr estiren, gösteriş yapmaktan çekinmeyen Pigigetto’nun burcu hiç şüphe yok ki Aslan! Diğer pokemonlara karşı takındığı üstenci tavır ve üst sınıftan olduğunu hissettiren şekilciliği ile Aslan burçlarının en doğru temsilcilerinden olacaktır.

Arbok – Akrep

Sinsiliği ile çaktırmadan alttan alttan hareket eden burç? Evet, bildiniz: Akrep! Bu tehlikeli kobra, her an canının istediği her yere zehrini boşaltabilir… Ne yapacağı belli olmayan, oldukça gizemli ve soğuk olan bu pokemon, sahiden de akrep gibi sokar ve zehri ile rakibinin üstesinden gelmesini bilir.

Bulbasaur – Başak

Tıpkı Başak burcu gibi doğanın bağrından gelen yeşil renkli bu tuhaf pokemon, sırtındaki nesneden(!) uzun sarmaşıklar çıkararak rakibini hiç gocunmadan hasara uğratır. Ayrıca sivri dilleriyle ünlenmiş başakları elbette silahları ağzından fırlayan keskin yapraklar olan Bulbasaur temsil edecekti. Ayrıca söz de dinler, sahibini üzmez ve de çok tatlıdır. <3

Pikachu – Yengeç

Pokemonların arasında en sadık, en vefalı, en şirin ve en özü sözü bir pokemon hangisidir? Elbette başkahramanımız Ash’in ömürlük dostu Pikachu! Yengeç burcunun kıskançlığından anaçlığına, güvenilirliğinden minnoş hareketlerine kadar neredeyse her özelliğini taşıyan Pikachu, sinirlendiğinde de cüssesinin bir milyon katı kadar elektrik üretebilir. 

Onix – Koç

Bu soğuk kaya parçası inatçılığyla nam salmış Koç burcunun temsili pokemonu olabilir tabii ki! Sabit fikirli oluşları, hiç de arkadaş canlısı olmamaları, duygularını göstermeyi tercih etmemeleri, zaman zaman ilkel davranışlar sergilemeleri ile tahmin edilemez bir burç olan Koçlar, Onix ile bütünleşebilir. Kötü niyetli değillerdir; yalnızca bildikleri tek yoldan ilerlerler.

Squirtle – Yay

Eğlenceli ve bağımsız bir kaplumbağa olan Squirtle, kendi kendine takılan çocuksu karakterli Yay burçları ile eşleşir. Keyfinden ve sefa sürmekten gocunmayan pokemonumuz aynı zamanda iyi bir dost, efendi bir kişilik ve korumacı yaklaşan sadık bir neferdir.

Charmender – İkizler

Dışarıdan çok sevimli olan Chermender’a yaklaşırken iki kez düşünmeniz gerekir. Zira içindeki alevleri dışa yansıtması ile rakiplerinin gözünü çok rahat korkutabilir. Oldukça da zeki olan Charmender, psikopat halleri dışında eğlenmeyi ve eğlendirmesini de bilen, ancak her an değişebilecek fikirleri ve davranışları olan bir pokemon; tıpkı İkizler burcu gibi.

Koffing – Oğlak

Bulunduğu ortamların sıkıcılık ortalamasını kolayca artırabilecek Oğlak burçları tıpkı Koffing gibi davranır. Salgıladıkları gazla hem insanları hem de rakip pokemonları bayıltan Koffing iddialı değildir, somurtmaktan vazgeçmez ve etkileyicilikleri ise tartışmalıdır.

Magikarp – Kova

Sıra dışı kişilikleri nedeniyle neyi neden yaptıklarına akıl sır erdiremediğimiz Kovalar, tıpkı balık Magikarp gibi bulundukları ortamla alakasız hareket edebilirler. Saldırmak gibi bir derdi yoktur, kendi halinde takılır. Tepkisizlikleri de çileden çıkartır. 

Jigglypuff – Terazi

Bu aşırı sevimli, sanatçı, pembe ve alıngan arkadaşımız tıpkı kendisi gibi sosyalleşmeyi seven Terazilerle eşleşecektir. İlgi görmediğinde hemen sinirlenen ve kendince intikam moduna geçen Jigglypuff kendi gösteri dünyasında mutlu ve huzurlu biçimde var olmak ister.

Pokemonların Burç Rehberi | Blog - Nar Fal
Pokemonların Burç Rehberi | Blog – Nar Fal

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir