Menü Kapat

Çekim Yasası Nedir, Nasıl İşler?

Çekim yasası nedir, nasıl yapılır 3 6 9 çekim yasası, çekim yasası gerçek mi En etkili çekim yasası nasıl işler, nasıl uygulanır Düşünce gücü ve çekim yasası hakkında her şey

Çekim yasası nedir, nasıl yapılır? 3 6 9 çekim yasası, çekim yasası gerçek mi? En etkili çekim yasası nasıl işler, nasıl uygulanır? Düşünce gücü ve çekim yasası hakkında her şey

Evren ve insan arasında bir bağ bulunur. Bu bağ ile enerji kaynaklı bir iletişim ortaya çıkar. İşte buna ad çekim yasası denir. Dünya üzerinde bulunan birçok insan da bu enerji ile kendine olumlu şeyler çekebileceğini düşünür. Evrenin bir sırrı vardır ve bu sırlar da çekim yasasından geçer. Evrende her şey enerjiden ibarettir. Bu nedenle bu enerjinin doğru kullanılması gerekir. 

Çekim yasasına inanan insanlara göre evrene doğru mesajların gönderilmesi gerekir. Çünkü gönderilen mesajların bir geri dönüşü olacaktır. Herkesin enerjisi kadar iletişim kurabileceğine inanılır. Olumlu ve olumsuz olan her düşünce evrene yayılır. Çekim yasasına göre düşünülen her şey kaderi değiştirmektedir. Ancak olumlu da olumsuz da bu değişimi etkiler. Bu nedenle düşünülen her şeye dikkat edilmesi gerekir. Düşündüğünüz ve aklınıza takılan kötü bir şey ya da iyi bir şey geri dönüş yapacaktır. Düşünceler dışında sözler de etkileyicidir. Sürekli olumsuz düşünmek ve olumsuz düşünmek hayatınızı olumsuz yönde etkileyecektir. Her fikir ve söz katlanarak geri dönmektedir.

Çekim yasası nedir, nasıl yapılır 3 6 9 çekim yasası, çekim yasası gerçek mi En etkili çekim yasası nasıl işler, nasıl uygulanır Düşünce gücü ve çekim yasası hakkında her şey

Çekim Yasası Nasıl Uygulanır?

Siz farkında olmasanız da çekim yasası her zaman vardır ve sizi etkiler. Evren ve düşünceleriniz sürekli iletişim halindedir. Olumlu bir insan olmak ve olumlu konuşmak sizi negatif olaylardan koruyacaktır. Pozitif düşünceler ile iyi niyetler çekilecektir. Her an bu düşüncelerde önemlidir. Ancak inanmak önemlidir. Düşünülen olumlu şeylere inanılırsa gerçekleşecektir.

Sürekli istemeniz gerekir. Ömrünüz boyunca evren size bu konuda hizmet eder. Eğer olumlu bir şeyi sürekli ister ve onu düşünürseniz size dönüşü de olumlu olacaktır. Kalpten inanılarak yapılan şeyler gerçekleşir. İster sessiz ister sesli bir şekilde evrenden olmasını istediklerinizi isteyin. Daha sonra çekim yasasına güvenin ve gerçekleşmesini bekleyin. 

Düşünceler oldukça değerlidir. Net istekler ve düşünceler elbet gerçekleşecektir. Negatif düşünmemeye çok özen gösterilmesi gerekir. Eğer olumlu düşünmekte zorlanıyorsanız hayatınıza olumlu katkılar yapmaya çalışın. Olabildiğince pozitif düşüncelere sahip olun. Bu sayede çekim yasası size hizmet edecektir. 

Bunların dışında yapmanız gerekenlerden biri de hayallerinize olmuş gibi davranmanızdır. İstediğiniz her şey olmuş gibi davranın. Buna göre hareket edin. İlerleyen zamanlarda bu isteklerin gerçekten olduğunu göreceksiniz. Düşüncelerinizin çekim yasası ile iletişime geçtiğine inanın.

En Etkili Çekim Yasası

1-Pozitif bir düşünce yapısı oluşturun.

 • Hayallerinizin gerçekleştiğine inanın ve bunu hayal edin.
 • Hayatınızda eksik olan şeylere kesinlikle odaklanmayın. İsteklerinize odaklanın.
 • Tamamen olumlu cümleler kurun ve buna uygun hareket edin.
 • Elinizde olan her şey için minnettar olduğunuzu belli edin.
 • Sinir ve stres seviyenizi düşünmek için bir şeyler yapın. Örneğin meditasyon veya yoga olabilir.
 • Endişelenmek yerine işlerin nasıl daha iyi gidebileceğini düşünün.
 • Pozitif düşüncelere sahip olmak biraz zorlayıcı olabilir ama zamanla elbet yoluna girecektir.

2-Harekete geçin.

 • İstediğiniz yaşam için bir liste oluşturun.
 • Hedeflerinizi yazın ve bu listeye her gün bakın.
 • Emek verilmesi gereken konulardan kaçınma.
 • Olumlu içsel sohbetler gerçekleştirin.

3-Aksiliklere karşılık verin.

 • Kontrolünüz dışında gerçekleşen olaylardan kendinizi sorumlu tutmayın.
 • Sizi zorlayan şeylerden kaçmayın. Onlara karşı tepki gösterin.
 • Özgüveninizi artırmak için çabalayın.

Fal baktırmak için hemen siz de bize ulaşın. Online fal seçeneği ile hiçbir yere gitmenize gerek kalmadan fal baktırın. Nar Fal aracılığı ile istediğiniz her fal çeşidine hem sesli hem de görüntülü olarak ulaşabilirsiniz. Kahve falı, su falı, tarot falı, aşk falı, kül falı, durugörü, yıldızname gibi tüm çeşitlerimize online olarak baktırabilme imkanını sizlere sunuyoruz. Artık gerçek falcı aramakla uğraşmanıza ve ayağına gitmenize gerek kalmayacak. Tek tıkla bize ulaşın ve olduğunuz yerden fal baktırın.

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir